Wzmianka o fałszerstwie wyborczym w Rosji 1996 roku.

Wzmianka w jednym z polskojęzycznych mediów o  fałszerstwie wyborczym w Rosji 1996 roku.

Maciążek: Putin był nielegalnym prezydentem

Po spotkaniu Dmitrija Miedwiediewa z opozycją wyciekła do wiadomości publicznej porażająca informacja. Babkin, Udalcow i inni uczestnicy tego wydarzenia -mimo braku stenogramów- jednogłośnie potwierdzają, że na zarzut sfałszowanych wyborów do Dumy, Miedwiediew miał odpowiedzieć:

„To były najbardziej uczciwe wybory w historii. Sfałszowane to były wybory w 1996 roku. Każdy wie kto wtedy naprawdę wygrał…”

Tym samym Prezydent FR w dość lekkomyślny sposób potwierdził, że zwycięzcą w roku 1996 był Ziuganow, a Jelcyn został prezydentem w nielegalny sposób. Ponieważ Putin został premierem z nadania nielegalnego prezydenta, a później nawet pełniącym jego obowiązki, wnioski z wypowiedzi Miedwiediewa są druzgocące.

Z jednomyślnego świadectwa liderów opozycji wynika, że car Władimir Władymirowicz to Dymitr Samozwaniec, podobnie jak jego późniejszy pomazaniec – bohater niefortunnej wypowiedzi. Ten brak legitymizacji najwyższych władz rosyjskich może stać się istotnym bodźcem dla opozycji, która powstała na fali oburzenia po wyborach do Dumy. Czy zaszkodzi Putinowi podczas wyborów prezydenckich?

Piotr A. Maciążek

Za: wPolityce.pl

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjZtoHKwufRAhXGQBQKHX8jAPEQFggaMAA&url=http%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F127873-maciazek-putin-byl-nielegalnym-prezydentem&usg=AFQjCNEBplYvgHbMKhYn_Fww4BvhaaKHkA&sig2=YD5I6FBDGdCxjwb6TTmXBQ

Piotr Orlicki

Advertisements

One thought on “Wzmianka o fałszerstwie wyborczym w Rosji 1996 roku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s